KONST / Litografier / Färglitografi 12319577
nr 1231 9577
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Färglitografi, Träd. Signerad, numrerad 121/260, bladets mått: 78x56
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:23:35
200 kr
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel